Dr. Semih Yıldır

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Semih Yıldır, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 14 yıl öğretim görevlisi olarak görev almıştır. Özellikle yemek sektöründe bir duayen olan Yıldır halen yönetim danışmanlığı yanı sıra Üsküdar Üniversitesi ve Kültür Üniversitesi’nde ders vermeye devam etmektedir.

Av. Mehmet İlker Birgan

Fakültemiz ve İÜ Hukuk Fakültesi mezunudur. Ülkemizdeki az sayıdaki hem mali müşavir hem avukat olan kişilerden biridir. İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Birgan öğrencilik yıllarında fakültemiz öğrenci kulüplerinden İşletme Kulübü’nün yönetiminde yer almış ve fakültemiz mezunları için ilk Makarna Günü organizasyonunu tasarlamış ve gerçekleştirmiştir.

Dr. Masum Türker

İstanbul Milletvekilliği ve Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan Masum Türker bugüne kadar TÜRMOB Başkanlığı, Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanlığı, Gazete Sahipleri Derneği Başkanlığı, bir partinin genel başkanlığı, ulusal yayın kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği, genel yayın yönetmenliği, yazarlık görevlerinde de bulunmuştur. Farklı üniversitelerde ders vermektedir.

Ali Kamil Uzun

İFMED  Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Ali Kamil Uzun, ülkemizde iç denetim denildiğinde akla gelen isimdir. Şu anda iş dünyasına yönelik danışmanlık hizmetlerine serbest olarak devam etmektedir. TÜRMOB İşyerleri Hizmet ve Kalite İzleme Kurulu Başkanı, TİDE Yüksek Divan Kurulu Başkanı, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Prof. Öner Esen

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Prof. Öner Esen, fakültemizin ilk mezunlarındandır ve öğrenci olarak 1968 yılında girdiği fakültemizde öğretim görevlisi olarak uzun yıllar görev yapmıştır.

İsmail Toprakseven

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan İsmail Toprakseven İstanbul Ticaret odasında üst düzey yönetici görevlerinde bulunmuştur.

Tanfer Özkanlı

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Tanfer Özkanlı ülkemizin en büyük bankalarından birinin Genel Müdür Yardımcılığı yanı sıra bir organize perakende şirketinin CEO’luğunu da yapmıştır.

Olcay Subaşı

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarındandır.

Zafer Aydınlı

İFMED Yönetim Kurulu Başkanlarından olan Zafer Aydınlı Bankacılık alanında başladığı kariyerinde 15 yılı tamamladıktan sonra ödeme sistemleri alanında uzmanlaşmış, bir çok ödeme sistemleri şirketinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Öğrencilik yıllarında fakültemiz öğrenci kulüplerinden İşletme Kulübü’nün başkanlığını yapmıştır.

Hanife Civan

İFMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarından olan Hanife Civan, organize perakende sektöründe başladığı kariyerine ülkemizin en büyük perakende şirketlerinden birinde üst düzey yönetici olarak devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında da fakültemizdeki öğrenci kulüplerinde önemli sorumluluklar almıştır.

Dr. Emrah Keleş

İFMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarından olan Emrah Keleş, fakültemizden mezun olduktan sonra çok uluslu şirketlerde başladığı kariyerine akademik kariyere yönelerek devam etmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe ve Finans kürsüsünde öğretim üyesi olan Keleş akademik kariyeri sürecinde bir süre Viyana Üniversitesi ve Dortmund Üniversitesi’nde de bulunmuştur.

Melih Diyala

İFMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarından olan Melih Diyala fakültemizde öğrenciyken başladığı aile işletmelerinde ticari faaliyetini sürdürmektedir. Öğrencilik yıllarında İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı yapmıştır.