Durmuş Toksoy

Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra sağlık ve perakende sektörlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Şu anda yayıncılık ve sağlık alanlarında hizmet veren iki ayrı şirketin yönetimindedir. Öğrencilik yıllarında fakültemiz İşletme Kulübü’nün başkanlığını yapmıştır.

A. Fatih Çipil

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bir danışmanlık şirketinde kariyerine başlamıştır. Daha sonra kendi startup’ını kurmuştur. Şu anda e-ticaret ve dijital pazarlama sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerini yönetmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almış ve birçok projenin geliştirilmesi ve uygulanmasında öncü olmuştur.

Nadide Akgöz

Genel Sekreter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra öğrencilik yıllarında başladığı CRM kariyerine perakende sektöründe devam etmiştir. Şu anda bir fintech şirketinde pazarlama müdürü olarak görev yapmaktadır. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Kadriye Yavuz

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yönetim danışmanlığı ve medya, havayolu, teknoloji ve gıda sektörlerinde insan kaynakları alanlarında yöneticilik yapmıştır. Şu anda ülkemizin önde gelen şirketlerinden birinde insan kaynakları müdürü olarak kariyerine devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında fakültemiz İşetme Kulübü’nde önemli görevler almıştır.

Aytül Aktaş

Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında tekstil, gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik yapmıştır. Şu anda önde gelen bir holdingde kariyerine devam etmektedir.

Zeynep Mete

Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde İşletme Analitiği ve Veri Bilimi alanında yüksek lisans yaptı. Kariyerine New York’ta çok uluslu bir lojistik şirketinde analist olarak devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde önemli görevler almış ve fakültemize ve fakültemiz öğrencilerine büyük katkı sağlamıştır.

Halil İbrahim Kendirli

Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı yatırım bankacılığı kariyerine kurumsal bankacılık satış biriminde başlamıştır. Şu anda kariyerine bir yatırım bankasında sermaye piyasaları danışmanlığı biriminde çalışmakta ve şirketlerin sermaye piyasalarından borçlanması sürecinde danışmanlık sağlayarak pay halka arzlarına, bono-tahvil-kira sertifikası gibi borçlanma araçları ihraçlarına aracılık etmektedir.

Hasan Batuhan Karahan

Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı satış kariyerinde dayanıklı tüketim, mobilya sektörlerinde yer alan şirketlerde görev almıştır. Şu anda çok uluslu bir şirkette kariyerine devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Utku Savaş

Denetim Kurulu Başkanı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra turizm ve perakende sektöründe şirketlerde muhasebe alanında yöneticilik yapmıştır. Şu anda mali müşavirlik şirketini ve kendi markası olan Kavun’u eşiyle birlikte yönetmektedir. Öğrencilik yıllarında fakültemiz İşletme Kulübü’nde görev almıştır.

Onur Özkan

Denetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çok uluslu denetim şirketlerinde kariyerine başladı. Şu anda çok uluslu bir sigorta şirketinde iç denetim bölümünde çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde önemli sorumluluklar almıştır.

Ali Rıza Süren

Denetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başlamış olduğu bir sigorta şirketinde kariyerine devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde önemli sorumluluklar almıştır. Fakültemiz Gelişim Kulübü’nün kurucularındandır.

Sedat Kara

Denetim Kurulu Üyesi Yedek

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başlamış olduğu muhasebe kariyerine SMMM olarak devam etmektedir.

Ali Tuğrul Ateş

Mezun İlişkileri Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan bankacılık ve GSM sektöründe başlamış olduğu kariyerini şu anda bir kamu kurumunda insan kaynakları alanında devam ettirmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Can Kuşçu

Sosyal Medya ve İletişim Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan dijital pazarlama alanında başladığı kariyerini şu anda bir ajansta devam ettirmektedir. Öğrencilik yıllarında fakültemiz Gelişim Kulübü’nde görev almıştır.

İsmail Ünal

Kariyer ve Staj Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra perakende sektöründe başladığı insan kaynakları kariyerini aynı şirkette devam ettirmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır ve fakültemiz Gelişim Kulübü’nün başkanlığını yapmıştır.

Levent Türkkan

Organizasyonlar ve Sosyal Faaliyetler Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı satış kariyerine ambalaj sektöründe çok uluslu bir şirkette devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde önemli sorumluluklar almıştır. Fakültemiz Gelişim Kulübü’nün kurucu başkanıdır.

Ömer Yılmaz

Mezun Kart Proje Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı kariyerine vatani görevi nedeniyle ara vermiş durumdadır.

Songül Bozdemir

Sosyal Sorumluluk ve Dayanışma Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı pazarlama kariyerinde FMCG sektöründe marka müdürü olarak devam etmektedir. TEV bursiyeri ve destekçisi olması yanında İFMED çatısı altında İşletme Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak mentörlük yapmaktadır. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Abdullah Akkoç

Denetim Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çok uluslu bir denetim şirketinde başlamış olduğu kariyerini bir bankanın iç kontrol biriminde devam ettirmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Ahmet Vefa Koç

Girişimcilik Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde öğrenciyken Londra’da kurmuş olduğu şirketinde kariyerine devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Alper Buluş

Pazarlama Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra çok uluslu bir mobil teknoloji şirketinde pazarlama alanında başladığı kariyerine aynı şirkette devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında fakültemizin İşletme Kulübü ve Kültür Kulübü’nde görev almıştır.

Canan Zoro

Perakende Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra perakende sektöründe farklı şirketlerde başladığı kariyerini şu anda çok uluslu bir şirkette devam ettirmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Emirhan İpek

Sermaye Piyasaları Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı bankacılık kariyerine bir bankanın hazine departmanında devam etmektedir. Aynı zamanda çalıştığı bankanın bir iştirakinde Yönetim Kurulu’nda yer almaktadır. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Kerem Demirtaş

Bütçe ve Finans Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra akademik kariyere yoğunlaşmıştır aynı zamanda bir medya kurumunda finans editörü olarak çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.

Mustafa Tanrıverdi

İnsan Kaynakları Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden onur öğrencisi unvanı ile mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında perakende sektöründen bir şirkette başladığı kariyerini ücret ve yan haklar alanında sürdürmektedir. Öğrencilik yıllarında fakültemizin İşletme Kulübü’nde önemli görevleri olmuştur.

Seray Türkyılmaz

Bankacılık Platformu Genel Sekreteri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı bankacılık kariyerine dijital bankacılık pazarlama alanında devam etmektedir. Öğrencilik yıllarında İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi’nde görev almıştır.